• P
  • DĚLNÍK

DĚLNÍK

Zaměstnavatel: BIVOJ a.s.
Jateční 2884

KO: Jedličková Kamila Mgr., tel.: 702 197 409 - volejte Po 7:00 - 11:00, ÚT + ČT 7:00 - 15:30 hod. a domluvte si osobní schůzku. E-mail: kamila.jedlickova@bivoj.cz

Požadujeme
- praxe v potravinářství pouze výhodou, vše Vás rádi zaučíme

Nabízíme
- NÁSTUPNÍ MZDA od 25 000 Kč, po zapracování další možnost navýšení!
- půlroční odměny
- zaměstnanecké slevy na nákup masa a uzenin
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- zvýhodněné volání pro zaměstnance a jejich rodiny
- pouze ranní směny od 5:30 - 14:00 hod.
- práce na pracovní smlouvu v kmenovém stavu společnosti
- nástup ihned/dohodou

Popis pozice
Obsluha linky v potravinářské výrobě (výroba masných výrobků, plnění (narážení) suroviny do střev, třídění suroviny, navlékání a zvedání výrobků na udírenské hůlky, břemena i nad 20 kg.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj