• P
  • Automechanik

Automechanik

Zaměstnavatel: HYUNDAI LXM motors s.r.o.
Opavská 6233

1. kontakt telefonicky v době 7:00 - 16:00 hodin, e-mailem. Tel.: 604 191 929, e-mail: zamestnanci@hyundailxm.cz
Požadavky: vyučení v oboru automechanik s praxí min. 2 roky, znalost automobilové technologie, spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení, pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci, pozitivní přístup ke svěřeným úkolům,

Nabízíme:
- zázemí ekonomicky silné a stabilní společnosti
- stálé zaměstnání a pravidelný příjem
- odpovídající finanční ohodnocení závislé od výkonů pracovníka
- moderně vybavené pracoviště
- pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru
- nástup ihned

Náplň práce:
- analyzování závad vozidel pomocí diagnostických přístrojů
- provádění oprav na vozidlech

Zaměstnanecké výhody: sleva na firemní produkty

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj