• P
  • Autoklempíř

Autoklempíř

Zaměstnavatel: OLFIN Car s.r.o.
V Aleji 101

AUTOKLEMPÍŘ
Náplň práce: provádění klempířských oprav osobních a užitkových vozidel, montáž i demontáž jednotlivých částí motorových vozidel včetně karoserie
Požadujeme: vyučení v oboru automechanik nebo autoklempíř (profesní zájem o obor)
- svářečský průkaz a praxe na obdobné pozici není podmínkou, ale výhodou
- řidičské oprávnění sk. B
- pečlivost, šikovnost, zodpovědnost a spolehlivost
- nástup možný ihned
Nabízíme: práci v moderním prostředí
- práci s nejmodernější automobilovou technikou
- servisované značky: Volvo
- zázemí silné, prosperující společnosti
- velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměn
- pracovní oblečení
- odborná školení přímo od výrobce vozů
- zvýhodněný tel. tarif

Autoklempíř
Kontaktní osoba: Stanislava Kozáková
Telefon: 495000567
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj