• P 
  • P 
  • MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY 

MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY

Zaměstnavatel: STAVOKLIMA s.r.o.
Budějovická 450

Co u nás budete dělat? Montovat a demontovat, dodávat klimatizace, vzduchotechniku po celé ČR (prioritně JČ); číst v technické dokumentaci; komunikovat se zákazníky (služební mobilní telefon); pracovat v týmu.
Co od Vás očekáváme? Pozitivně nastavené myšlení, spolehlivost, dochvilnost; manuální zručnost a samostatnost; časovou flexibilitu, ochotu cestovat po celé ČR; spolupráci v týmu; ŘP sk. B.
Čím nás potěšíte (není podmínkou)? Zkušeností s montážními a zámečnickými pracemi; orientací v technické dokumentaci; praxí v oboru klimatizace (chlazení) a vzduchotechniky.
Na co se u nás můžete těšit? Zázemí ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí; motivující finanční ohodnocení = fixní mzda až do výše 40.000,- vč. motivační složky mzdy v závislosti na dosažených výsledcích; služební mobilní telefon; balíček zaměstnaneckých benefitů v oblasti kultury, rekreace, zdraví a sportu; výběr z kafetérie - ročně min. 5 000 Kč; zaměstnanecké výhody v Programu MultiSport; závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, stravenky; firemní akce; rozvojové aktivity, tréninky, školení, pomůžeme vám osobnostně a profesně růst; příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředí.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

odpovědět
MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY
Kontaktní osoba: Anna Urie
Telefon: 380 420 950, 770 166 235
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj