• P 
  • P 
  • OBSLUHA CNC STROJŮ 

OBSLUHA CNC STROJŮ

Zaměstnavatel: STAVOKLIMA s.r.o.
Budějovická 450

Co u nás budete dělat? Obsluha, nastavování a seřizování ohraňovacího lisu nebo obsluhu CNC laserovacího zařízení (stroje TRUMPF); práce s výkresovou dokumentací; zajištění pravidelné údržby strojů a nástrojů; kontrolovat výrobky pravidelným měřením a odzkoušením.
Co od Vás očekáváme? Ochotu pracovat ve směnném provozu; pozitivně nastavené myšlení, spolehlivost, dochvilnost; manuální zručnost a samostatnost; spolupráci v týmu.
Čím nás potěšíte (není podmínkou)? Vzdělání (technicky zaměřený obor); znalost výkresové dokumentace; znalostí strojů TRUMPF; praxí s VZV (případně i oprávnění k manipulaci).
Na co se u nás můžete těšit? Zázemí ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí; motivující finanční ohodnocení = hodinová mzda vč. motivační složky mzdy v závislosti na dosažených výsledcích až do výše 35.000,-; balíček zaměstnaneckých benefitů v oblasti kultury, rekreace, zdraví a sportu; výběr z kafetérie- ročně min. 5 000 Kč; zaměstnanecké výhody v Programu MultiSport; závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, stravenky; firemní akce; rozvojové aktivity, tréninky, školení, pomůžeme vám osobnostně a profesně růst; příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředí.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

odpovědět
OBSLUHA CNC STROJŮ
Kontaktní osoba: Anna Urie
Telefon: 380 420 950, 770 166 235
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj