• P
  • ELEKTRIKÁŘ

ELEKTRIKÁŘ

Zaměstnavatel: GASTRO PRODUCTION s.r.o.
Zemědělská 500

Náplň práce:
- montáž a kompletace elektro komponentů a zařízení do profesionálních gastro zařízení, např. chladicích stolů, vitrín atd.
- provádění různých elektro činností
- pravidelná údržba nástrojů a pořádku na pracovišti
Požadujeme:
- technické myšlení, zručnost
- chuť pracovat a být aktivní
- zodpovědnost a spolehlivost v plnění zadaných úkolů
- ochotu učit se novým dovednostem a dále se vzdělávat
Výhodou: vzdělání v oboru elektro, elektrikář, elektromechanik nebo jiné technické vzdělání, předchozí praxe v oboru stroj. zámečnictví výhodou, vyhláška 50/1978 Sb. výhodou - pokud nemáte-lze zařídit, orientace v tech.dokumentaci, práce s ručním, elektr. a pneu. nářadím
Nabízíme: plnohodnotné zaškolení ve všech směrech, smlouvu na dobu neurčitou-dlouhodobou spolupráci, zajímavou práci na projektech pro zahraniční i české zákazníky, zajímavé mzdové ohodnocení 150,-/hod až 165,-/hod dle předchozích zkušeností, možnost dalšího rozvoje, přátelský kolektiv, dovolená 2 dny navíc (4,4 týdne = 22 dnů), závodní stravování, stravenková karta Edenred - stravenka v hodnotě 100,- / ks, v měsíci nástupu obědy zdarma, benefitní program pro zaměstnance - příspěvek na dovolenou až 20.000,-/rok - po celém předchozím odpracovaném roce u společnosti (dle interní směrnice)

ELEKTRIKÁŘ
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj