• P
  • Montážní dělník - zaměstnanec strojírenské výroby

Montážní dělník - zaměstnanec strojírenské výroby

Zaměstnavatel: Novibra Boskovice s.r.o.
Boskovice 2188

Požadujeme:
Základní vzdělání, dobrý zrak, manuální zručnost, jemná motorika, výhodou je vyučení nebo praxe ve výrobním závodě. Výhodou jsou technické předpoklady.

Pracovní náplň:
Manuální práce, doplňování materiálu, broušení, čištění, lepení, balení, montáž, vizuální kontrola.
Práce ve směnném provozu. 3 směny, nepřetržitý provoz.

Co nabízíme?
- 25 dní dovolené
- finanční odměny 2 x ročně
- bonus dle výsledku hospodaření firmy
- nadstandardní příplatky za směnnost a přesčasovou práci
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované stravování v závodní jídelně
- autobusovou dopravu v Boskovicích
- věrnostní odměnu.

Kontakt možný osobně, telefonicky na č. 516528100 nebo mailem personal@novibra.com

Kontaktní osoba: Edita Sedláková
Telefon: 516528100, 516528128
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj