• P
  • Skladník/ce na balírně

Skladník/ce na balírně

Zaměstnavatel: Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Bor 54

smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou
NÁPLŇ PRÁCE:
- materiálové hospodářství zboží (fyzicky i administrativně)
- skladování a označování zboží
- kontrola dodaného zboží dle interních a zákaznických předpisů
- výdej požadovaného zboží
- balení / přebalování / vážení / páskování zboží
- manipulace s manipulační technikou

OČEKÁVÁME:
- manuální zručnost
- schopnost týmové práce a komunikace
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup
- předchozí zkušenosti vítány

NABÍZÍME:
- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- vánoční a věrnostní prémie
- po 1 roce možnost dmlouvy na dobu neurčitou

Kontaktní osoba: Jaroslava Melgerová
Telefon: 374 702 199
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj