• P
  • MISTŘI VÝROBY (REKLAMA, HODINÁŘSKÝ PRŮMYSL, TISK, LASER)

MISTŘI VÝROBY (REKLAMA, HODINÁŘSKÝ PRŮMYSL, TISK, LASER)

Zaměstnavatel: MPM-QUALITY v.o.s.
Příborská 1473

A16 z:3/11/2021
Pro rodinnou společnost MPM Quality hledáme spolehlivého mistra/mistrovou výroby s kreativními nápady, schopností vést tým a přípravy.
Náplň práce:
- řízení a plánování výroby vč. rozdělení jednotlivých zakázek a prací
- příprava výrobních sáčků pro jednotlivé zakázky
- kontrola kvality zpracování jednotlivých zakázek
- dodržování termínů nasmlouvaných zakázek
- technologická příprava jednotlivých zakázek do výroby a výběr správné technologie pro zpracování jednotlivých částí zakázky
- zajištění zpracování zakázek v kooperaci
- pravidelná kontrola údržby strojového zařízení
- zajištění autorizovaného servisu strojového zařízení
- objednávání materiálu potřebného pro výrobu
- výroba hodin a hodinářského zboží
- kreativní mysl a nápady
- technologie: laser, UV tisk, šicí stroje, tamponový tisk, CNC gravírka, silk-print
- komunikace s obchodním a grafickým oddělením.
Požadujeme:
- praxe min. 2 let na vedoucí pozici
- zkušenost s vedením provozu tiskárny
- spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti
- kreativní nápady vítány
- kalkulace zakázek a služeb.
Nabízíme:
- pracovní dobu pondělí až pátek
- přesčasy v případě velkých zakázek
- možnost prodloužení pracovní smlouvy.
Kontakt emailem.

Kontaktní osoba: Lenka Kvasňáková
Telefon: 558 441 188 (9:00-14:00 hod.)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj