• P
  • Mistr/ová

Mistr/ová

Zaměstnavatel: ZLKL, s. r. o.
Moravičanská 581

Osobní kontakt:
Náplň:
- Dobře zorganizovaná směna
- Pořádek na pracovištích
- Dodržené termíny a kvalita
- Efektivně využité lidské zdroje i strojní technologie
- Stroje v dobrém stavu - budete spolupracovat s údržbou.

Požadavky:
- Zkušenosti nebo vzdělání v oboru
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Znalost práce na PC (MS office)

Nabízíme:
- Práci v hi-tech provozech, systémové řízení firmy a lidský přístup.
- Projekty pro automotive, automatizovanou výrobu
- Využiješ své silné stránky - k roli mistra se můžeš částečně věnovat i dalším činnostem, např. údržba strojů, seřizování
- Spravedlivé finanční hodnocení v přímé návaznosti na tvé výsledky
- Firemní ubytovna, podnikové stravování, občerstvení na pracovišti, firemní školka, školení, sick days, firemní telefon
Pracovní doba 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 hod. Kontakt: osobně na pracovišti Loštice, Palackého 797/28 PO-PÁ 9-15.00 hod, telefonicky, e-mailem.

Mistr/ová
Kontaktní osoba: Martina Brázdilová
Telefon: 731453854
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj