• P
  • Mistr/mistrová a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mistr/mistrová a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Zaměstnavatel: NANOMEMBRANE s.r.o.
Boženy Němcové 499

NÁPLŇ PRÁCE: vedoucí provozu plasmovací linky - koordinace výrobního procesu na povrchovou úpravu textilií, příprava plánu výroby, samostatná obsluha stroje, provádění preventivní údržby a oprav, vyhledávání a analýza závad, spolupráce na zlepšování výrobních procesů
DALŠÍ POŽADAVKY: SOU/SŠ v oboru elektro, platná vyhláška č.50, 56, praxe v elektrotechnice, orientace v technické dokumentaci a porozumění schématům zapojení, zodpovědný přístup k práci, pečlivost, schopnost samosttné práce, zájem učit se nové věci
NABÍZÍME: zázení silné a stabilní firmy, jistotu práce, moderní prostředí, práci v malém kolektivu, po zapracování se zvýší hrubá mza na 30.000,- Kč + bonusy, BENEFITY: týden dovolené navíc, dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, zaměstnanecká sleva a další
KONTAKT: telefonicky, e-mailem: životopis zasílejte s průvodním dopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: David Gruber
Telefon: 734 471 538
Pozice určená pro region: Pardubický kraj