• P
  • Provozní zámečník

Provozní zámečník

Zaměstnavatel: Řetězárna a.s.
Polská 48

První kontakt písemný, telefonický
- písemně na e-mail: personalni@retezarna.cz
- telefonicky na tel.č. 584 488 149 PO - PÁ 09:00 - 11:00 hod.
PRACOVNÍ DOBA:
- třísměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Polská 48, Česká Ves
POŽADUJEME:
- minimálně střední odborné vzdělání (zámečník/zámečnické práce)
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zjišťování a odstraňování poruch na výrobních zařízeních
- organizování, zajišťování a kontrola provádění oprav strojů
- spolupráce při zpracování výkresové dokumentace a samostatné zpracování výrobních výkresů jednoduchých strojních součástí
- uvádění do provozu opravených strojů a zařízení po opravě
- sestatování a zkoušení výrobních strojů a zařízení
NABÍZÍME:
- zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
- pracovní doba 37,5 hod/týden
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění až do výše 11 tis. Kč/rok
- prémie za hospodářské výsledky
- zákonná vona nad rámec ZP
- sick days

Kontaktní osoba: Markéta Škovroňová
Telefon: 584 488 149
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj