• P 
  • P 
  • Skladník/ce 

Skladník/ce

Zaměstnavatel: Kozák Svitavy s.r.o.
Pivovarská 644

NÁPLŇ PRÁCE: Jako skladník v naší firmě se budeš podílet na: přejímkách zboží a jeho zaskladňování na lokace pomocí čteček, vychystávání, kontrole, balení a přípravě zákaznických objednávek k expedici v oblasti velkoobchodu, štítkování zboží dle náležitých certifikací a jeho inventarizaci, budeš mít zodpovědnost za své skladové prostory, tedy udržování pořádku a čistoty, dodržování BOZP a evidenci provozních deníků manipulační techniky,
občasný export a import dodávek, či zákaznických objednávek služebními vozy
DALŠÍ POŽADAVKY: Neváhej a ozvi se, pokud jsi: Parťák do nepohody. Máš chuť se rozvíjet.
Jsi flexibilní a zodpovědný. Máš zkušenosti jako skladník anebo velké odhodlání, rád a rychle se učíš novým věcem. Nebojíš se paleťáků, VZV, retraku a další manipulační techniky (na vše tě zaškolíme, samozřejmě na náklady firmy)
NABÍZÍME: My ti nabídneme: k hrubé mzdě + měsíční bonus až 3000,- dle jasně stanovených kritérií. Pracovní dobu po - pá 8 hodin denně (víkendy patří rodině). Smlouvu na dobu určitou na půl roku s tříměsíční zkušební lhůtou a následné možnosti na dobu neurčitou. Občerstvení na pracovišti, zaměstnaneckou slevu na nákup zboží, zázemí rodinné firmy. Po třech letech každý rok týdenní dovolená v Chorvatsku pro celou rodinu ZDARMA. Pracovní doba po - pá 07:00 - 15:30 hod. V měsících od srpna do listopadu dvousměnný provoz po - pá, směna 1: 07:00 - 15:30 hod, směna 2: 14:00 - 22:30 hod.
KONTAKT: SVÉ STRUKTUROVANÉ ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NEJLÉPE S MOTIVAČNÍM DOPISEM DO 20.10.21 NA UVEDENOU E-MAILOVOU ADRESU

odpovědět
Skladník/ce
Kontaktní osoba: Jan Junek
Telefon: 773 755 665
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj