• P
  • SKLADNÍK - SKLADNICE

SKLADNÍK - SKLADNICE

Zaměstnavatel: DIEMA s.r.o.
Na Poříčí 1198

A16 z:30/9/2021
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti a také odolnost vůči střídání teplot pracovního prostředí (chlad, mráz, teplo)
- samostatnost a zodpovědný přístup k práci
- řidičský průkaz sk. B
- oprávnění pro VZV
- časovou flexibilitu.
Náplň práce:
- manipulace s mraženým a chlazeným zbožím
- manipulace s kartony, přepravkami a paletami
- manipulace s obalovým materiálem
- dodržování metody FIFO
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti.
Pracovní doba:
- od 5:00 hod, převážně od pondělí do pátku, včetně svátků, podle porážky
Nabízíme:
- stravenkový paušál.
- po roce možnost sjednání pracovního poměru na dobu neurčitou.
Kontakt emailem.

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Kateřina Koláčková
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj