• P 
  • P 
  • skladník/manipulant 

skladník/manipulant

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Soukenická 690

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné uchazeče do společnosti provádějící kontrolu zboží.
Manipulant vykonává nenáročnou činnost jejímž cílem je provádět manipulaci se zbožím na halách a připravit pro expedici k zákaznickým firmám. Hlavní činností manipulanta je ruční manipulace s korletami a bednami jak plnými, tak prázdnými, obstarávání a výměnu folie na polypackerech, zajištění úklidu na halách formou zametání, event. vysávání, vytírání pomocí čistícího stroje a vyvážení prázdných papírových obalů.
Skladník zaváží a vyváží zboží z návěsů kamionů pomocí ručních paletových vozíků, elektrických nízkozdvižných vozíků, nebo pomocí kovových klecí. Jedná se o ruční vykládku zboží.
Požadujeme schopnost orientovat se v logistických operacích firmy, zodpovědnost, přesnost a smysl pro pořádek, schopnost zaučit se, dobrý zdravotní stav umožňující práci ve stoje, trestní bezúhonnost, ochotu naučit se základy německého jazyka (cca 60 německých slovíček barvy, názvy oblečení), ochotu naučit se práci s PC a skenerem.
Výhodou praxe v oboru a papíry na nízkozdvižný, popřípadě vysokozdvižný vozík.
Nabízíme práci v české, stabilní společnosti s tradicí od roku 2008 a perspektivou do budoucnosti, každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, možnost zajištění ubytování, možnost zajištění svozové autobusové dopravy do zaměstnání a zpět ZDARMA z Radnic u Rokycan, Nepomuka a Plzně, proplacení lékařské prohlídky, možnost zajištění

odpovědět
skladník/manipulant
Kontaktní osoba: Miroslava Šimonová
Telefon: 722 711 412, 377 423 503, 800 110 077(po-pá 8-16h)
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj