• P
  • POMOCNÝ/Á SKLADNÍK/NICE

POMOCNÝ/Á SKLADNÍK/NICE

Zaměstnavatel: Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
Sázava 180

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- odvoz objednaného zboží na příslušné místo (zboží je zkontrolováno či nachystáno skladníkem)
- vožení přepravek, koleček do skladu
- odnáší odpadový materiál
- úklid skladu
POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- dobrá fyzická kondice
NABÍZÍME:
- jednosměnný pracovní režim, 6 hodin/denně
Zdravotní bonus 1000 Kč/měsíc, bonus za odpracované roky, dárkové poukázky, ZAJIŠTĚNÍ RESIDENČNÍHO UBYTOVÁNÍ, firemní akce-letní příměstské tábory, ples, sportovní den, perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, kvalitní technické zázemí, a řadu dalších benefitů
KONTAKT: e-mailem kaskova@pekarstvisazava.cz

Kontaktní osoba: Tereza Kašková
Telefon: 601 569 409, 727 927 692
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj