• P
  • NÁSTROJÁŘ -KA/ OSTŘIČ NÁSTROJŮ

NÁSTROJÁŘ -KA/ OSTŘIČ NÁSTROJŮ

Zaměstnavatel: ARAKO spol. s r.o.
Hviezdoslavova 2897

KO: Koligová Pavlína, tel.: 553 694 105. V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis, příp. další materiály v elektronické podobě na kontaktní adresu: pavlina.koligova@arako.cz

Požadujeme:
- SOU - nástrojář, obráběč kovů
- Praxe, pracovní zručnost, pečlivost, spolehlivost
- Základní znalosti a dovednosti z oblasti konvenčního broušení nástrojů a praxe v této oblasti
- Praxe ve strojírenství výhodou
- Znalost čtení technické a výkresové dokumentace

Náplň práce:
- Ruční ostření jednobřitých i vícebřitých obráběcích nástrojů
- Strojní ostření jednobřitých i vícebřitých nástrojů na speciálních nástrojařských bruskách
- Úprava ostří
- Vybrušování základních nástrojových tvarů (HSS vrtáky a frézy…)
- Kontrola geometrie břitů nástrojů

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě
- penzijní připojištění
- příspěvek dětem na letní tábor, školu v přírodě, lyžařský výcvik
- příspěvek na kulturu a sportovní činnosti

Nástup: 1. 10. 2021

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Pavlína Koligová
Telefon: 553 694 105
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj