• P
  • MANIPULAČNÍ DĚLNÍK / MÍSTO PRO OZP / VHODNĚJŠÍ PRO MUŽE

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK / MÍSTO PRO OZP / VHODNĚJŠÍ PRO MUŽE

Zaměstnavatel: SOLEA CZ výrobní družstvo
Moravská 1078

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Jsme výrobní firma a dodáváme formy pro vstřikování plastů, plastové výrobky, výrobky z kovu nejen do automobilového průmyslu až po finální montáž a to vše se 70% zaměstnanců se zdravotním omezením.
NÁPLŇ PRÁCE: manipulace s výrobky nebo materiálem pomocí paletového vozíku
POŽADUJEME:
- loajální a zodpovědný přístup
- praxe v oboru vítána
NABÍZÍME: mzdové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům, příspěvek na obědy, výhodné telefonní tarify, podíl na zisku společnosti, možnost spolurozhodovat, pravidelné firemní akce, společný nákup zdravých potravin.
Možnost zkráceného úvazku
KONTAKT: paní Slezáková, telefonicky (7 - 16 hodin), e-mailem nebo osobně po předchozí tel. domluvě (Rybník 91)

Kontaktní osoba: Jana Slezáková
Telefon: 777 123 028
Pozice určená pro region: Pardubický kraj