• P 
  • P 
  • Mistři skladu 

Mistři skladu

Zaměstnavatel: OVOCENTRUM V+V s.r.o.
Palackého 243

MISTŘI SKLADU
POŽADUJEME: znalost práce na PC, schopnost řídit malý kolektiv, odpovědnost, důslednost, smysl vnímání kontextu věcí, spolehlivost a svědomitý přístup k práci, obchodní zkušenosti vítány, dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: množstevní a kvalitativní přejímky zboží, komunikace s dodavateli a odběrateli, organizace práce skladových dělníků (denní směna ne-pá, noční směna ne-čt).
NABÍZÍME: náborový příspěvek ve výši 20-40 tis. Kč dle délky doby úvazku, příspěvek na nákupy ovoce 200,- Kč/týden (10800,- za rok), příspěvek na dovolenou 20000,- Kč (po odpracovaném 1.roce), podíly na výsledcích hospodaření vyplácené v prosinci (po odpracovaném 1.roce), možnost přivýdělku mimo pracovní úvazek, možnost zisku odměn nad sjednaný mzdový výměr dle přístupu k práci a pracovním výsledkům, teplý oběd nebo příspěvek na stravování (stravovací paušál) až 900,- Kč/měsíc podle odpracovaných směn, příspěvek na konzumaci ovoce a zeleniny o přestávkách dle vlastního výběru, menší pracovní kolektiv, vzdělávání a osobní rozvoj.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v po-pá v době od 8:00-15:00 hodin na čísle 571 777 718 nebo e-mailem na info@ovocentrum.cz

odpovědět
Mistři skladu
Kontaktní osoba: Vladimír Vašíček
Telefon: 571 777 718
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj