• P
  • Seřizovač/ka - obsluha PVD zařízení

Seřizovač/ka - obsluha PVD zařízení

Zaměstnavatel: SHM, s. r. o.
Průmyslová 3020

Pracovní náplň:
Provádí celkovou obsluhu a údržbu vakuových a souvisejících zařízení. Provádí související úkony pro zajištění výrobních procesů ve vakuovém zařízení.
Požadavky na kandidátku / kandidáta:
Platné osvědčení z vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou
Práce s PC (PVD zařízení + MS Windows (Office a Outlook)
Manuální zručnost
Samostatnost při řešení úkolů souvisejících s provozem a údržbou
Pracovní doba: 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00.
Nabízíme: Ohodnocení a mzdový růst odpovídá získaným dovednostem a kvalitě odvedené práce. Základní nástupní hodinová mzda 135 Kč. Odpolední příplatek 15 Kč/hodina. Noční příplatek 35 Kč/hodina. Přesčasová hodina - příplatek 50%. Měsíční prémie - až 15 %. Kvartální prémie - až 150 procent rozdělených do 4 kvartálů. Vysoký standard pracovního prostředí. - Práce v kolektivu firmy zaměřené na špičkové technologie, na pozici zaškolíme. 5 týdnů dovolené. Příspěvek na stravování, stravenkový paušál. Příspěvek na penzijní pojištění - 400 - 900 Kč měsíčně. Další firemní benefity - benefitní košík - finanční příspěvek pro zaměstnance, děti zaměstnanců na regeneraci sil, vzdělávání, a podobně. Firemní akce. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kontaktní osoba: Jana Valová
Telefon: 608539071
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj