• P
  • Obsluha balící linky, seřizovači, skladníci

Obsluha balící linky, seřizovači, skladníci

Zaměstnavatel: Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o.
Potoční 911

Pozice: Obsluha balící linky, seřizovači, skladníci
Jednosměnný provoz od 6:00 - 14:30 hod.
Náplň práce: obsluha a seřizování balicí linky na mouku, vedení skladové a výrobní evidence, expedice výrobků.
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, základní znalost práce na PC.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
ŘP na vysokozdvižný vozík výhodou
Práce vhodná pro muže.
Měsíční odměny za docházku, stravenkový paušál, firemní benefity
Nástup možný ihned. Mzda: 23 000,- až 27 000,- Kč
Kontakt: Procházka Pavel, tel.: 607 050 479, e-mail: info@pejsuvmlyn.cz
Místo výkonu práce: Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o.
Potoční č.p. 911, Sedlčany

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Pavel Procházka
Telefon: 607 050 479
Pozice určená pro region: Středočeský kraj