• P
  • Strojmistr na výsekovém stroji (výroba krabiček na léky)

Strojmistr na výsekovém stroji (výroba krabiček na léky)

Zaměstnavatel: Rondo obaly s.r.o.
Zemská 230

Náplň práce: obsluha výsekového stroje, běžné ošetřování a nastavení/seřizování stroje, zodpovědnost za výsledný produkt, podílí se na řešení výrobních nesrovnalostí a zvláštností stroje
Požadavky: SOU ve strojírenském nebo podobném oboru nebo odborné znalosti a zkušenosti
z podobné pozice (např. strojní mechanik). Osobní předpoklady: Týmová spolupráce, pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- do 35.000,- Kč/měs., 13.. mzda, měsíční odměny za splněné cíle (3.700,- Kč), stravenky (115,-Kč/den), firemní svoz, čisté prostředí, firemní akce, zázemí perspektivní mezinárodní společnosti Körber pharma.
Kontakt nejprve telefonicky a dopředu e-mailem zaslat strukturovaný životopis: p. Michaela Vondřichová, tel.: 601 160 089 nebo 734 576 138, e-mail: hr.cz.materials@koerber-pharma.com

Kontaktní osoba: Michaela Vondřichová
Telefon: 601 160 089 nebo 734 576 138
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj