• P
  • Dělník mezioperační kontroly

Dělník mezioperační kontroly

Zaměstnavatel: ZETOR KOVÁRNA, s.r.o.
Trnkova 2781

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem.

Společnost ZETOR KOVÁRNA, s. r. o. přijme pracovníky na pozici Dělník mezioperační kontroly:

Požadujeme:
" min. SOU v oboru strojírenství nebo metalurgie
" praxe na obdobné pozici výhodou
" znalost měřicích přístrojů, zařízení a postupů
" znalost základních požadavků metrologie
" schopnost zvládání zátěže
" pečlivost a samostatnost
Náplň práce:
" měření rozměrů výkovků za tepla
" posuzování a odhalování vad
" průběžná kontrola výkovku v časových intervalech
" kontrola tvrdosti
" provádění záznamů o kontrole
Nabízíme:
" Dovolená navíc
" stravenky,
" odměna za hospodářský výsledek,
" příspěvky na dovolenou,

Zaměstnanecké výhody:
Dovolená navíc, stravenky, odměna za hospodářský výsledek, příspěvky na dovolenou,

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Kontaktní osoba: Lenka Stratilíková
Telefon: 739 548 803
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj