• P
  • Obsluha CNC

Obsluha CNC

Zaměstnavatel: TATRA TRUCKS a.s.
Areál Tatry 1450

z.:15.7.2021 - souhlas se zaměstnaneckou kartou
Osobní kontakt - 21.-23.8.2021, od 13-14:00 hod

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY - rádi Vás zaučíme, ZKUŠENOSTI OCENÍME.
Pracovní náplň:
- obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN,
- příp. seřizování CNC obráběcích strojů .
Požadujeme:
- yučení v oboru mechanik seřizovač, obráběč kovů nebo vyučení v příbuzném oboru,
- znalost čtení výkresové dokumentace, přesné měření měřidly,
- samostatnost, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet,
- práci ve dvousměnném provozu

dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů), cafeteria systém - program BENEFIT PLUS,
příspěvek na penzijní připojištění, roční bonus za splnění ukazatele EBIDTA dle platné Kolektivní smlouvy, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky, závodní preventivní péče, preventivní rehabilitační programy, odměna za vyznamenání a stabilizační odměna,
závodní stravování, oceňování dárcovství krve a kostní dřeně,
firemní akce (sportovní turnaje, zaměstnanecké aktivity.

Kontakt: Danuše Schindlerová, telefonicky v pracovní dny od 08:00 do 15:00 hod. na tel. č.: 556 492 492

Obsluha CNC
Kontaktní osoba: Danuše Schindlerová
Telefon: 556 492 492
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj