• P
  • Skladník - skladnice / provozní pracovník - pracovnice

Skladník - skladnice / provozní pracovník - pracovnice

Zaměstnavatel: Adventure Menu s.r.o.
Vítězná 490

Pracovní náplň:
Balení a expedice zboží
Kompletace produktů
Příjem zboží z výroby
Distribuce výrobků z výroby na sklad
Občasná práce s těžšími břemeny, manipulace s vysokozdvižným vozíkem

Požadujeme:
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
Smysl pro týmovou práci
Čistota, pečlivost, pozitivní přístup
Praxe na obdobné pozici
ŘP - B, aktivní řidič

Nabízíme:
Přátelské pracovní prostředí
Jednosměnný provoz - ranní směny, volné víkendy a svátky
Odpovídající platové podmínky vč. bonusů (Multisport karta, slevy na Outdoor vybavení, slevy na firemní výrobky atd.)
Práce v Trutnově

Kontaktní osoba: Radim Farský
Telefon: 775302244
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj