• P
  • Strojírenský dělník

Strojírenský dělník

Zaměstnavatel: INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o.
Rychnovská 326

Hlavní náplň práce:
- Pomocné montážní práce
- Řízení a obsluha stroje na výrobu sítí a mobilních plotů
- Řízení a obsluha stroje na rovnání drátů
- Obsluha lisu
- Jeřábnické a vazačské práce
- Montáž jednotlivých komponentů v požadované kvalitě

Požadujeme:
- Platný jeřábnický průkaz výhodou, možnost zaškolení a získání jeřábnického průkazu
- Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost při výkonu práce
- Aktivní přístup k práci a osobnímu rozvoji

Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání u společnosti s dlouholetou tradicí
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Dotované závodní stravování
- Práce na jednu/ tři směny
- 5 týdnů dovolené
- Nástup možný ihned

Kontakt telefonicky, nebo e-mailem.

Kontaktní osoba: Iva Gregorová
Telefon: 483 333 723
Pozice určená pro region: Liberecký kraj