• P
  • Šička / krejčí

Šička / krejčí

Zaměstnavatel: Petit Lulu s.r.o.
U Přehrady 3204

Petit Lulu je ryze česká rodinná firma zabývající se výrobou a prodejem dětských látkových plen. Naše historie se začala psát v roce 2012 a jsme ve fázi dynamického růstu. Působíme na trhu v ČR a z 80 % v zahraničí (Německo, Itálie, Nizozemí a další Evropské země). Klíčová je pro nás kvalita a klientský servis. Aktuálně náš tým čítá 30 kolegyň a kolegů (výroba, obchod, expedice). Máme rádi smysluplnou práci. Podporujeme ekologii, jsme otevření a slušnost, spravedlnost jsou pro nás důležitou součástí naší firemní kultury. Více o nás a příběhu našich látkových plen naleznete na www.petitlulu.cz.

Aktuálně hledáme nového člena týmu: Hledáme šikovné šičky/krejčí

Náplň práce
- šití moderních látkových plen a hygienických doplňků pro ženy na průmyslových šicích strojích (jednojehla, cik-cak, overlock)

Požadujeme
- praxi na průmyslových strojích
- aktivní znalost šití
- pracovitost, spolehlivost a pečlivost
- chuť se učit

Nabízíme
- práce na HPP
- jednosměnný provoz, práce v Jablonci nad Nisou
- příjemné zázemí rodinné firmy
- stravenky, káva zdarma, sleva na naše výrobky
- úkolová mzda, výdělek dle šikovnosti, možnost práce přesčas a dalšího přivýdělku
- dlouhodobá spolupráce, v případě spokojenosti, automatické prodloužení pracovní smlouvy

Své životopisy (bez toho nelze uchazeče do výběrového řízení zařadit) zasílejte na e-mail: simona.strnadkova@petitlulu.cz

Kontaktní osoba: Simona Strnádková
Telefon: 601 001 266
Pozice určená pro region: Liberecký kraj