• P 
  • P 
  • Operátor výroby 

Operátor výroby

Zaměstnavatel: Treves CZ s.r.o.
Přestanov 116

Místo výkonu práce: VGP Park, Přestanov 116.
HLÁSIT SE POUZE KAŽDÝ ČTVRTEK v 11:30 hod. NA ADRESE Přestanov 116.

Požadujeme: : ochotu pracovat na 3 směny - 8 hodin, vyjímečně 12-ti hodinové a zájem o práci.
Nabízíme: mzdu 21 000,- Kč., 25 dní dovolené, 15% nenárokovatelná variabilní složka.

Společnost TREVES CZ s.r.o. se sídlem v Přestanově se zabývá výrobou auto koberců (podlah) pro významné světové výrobce automobilů. Autokoberce ve vozidle neplní pouze estetickou roli, ale významně se podílí na odhlučnění kabiny a na tepelném komfortu uvnitř vozidla. Proto je na kvalitu zpracování kladen mimořádný důraz.

K výrobě koberců využíváme metody tzv. termoformingu na plně automatických výrobních strojích. Při termoformingu dochází za působení tepla z kontaktního ohřevu, IR ohřevu a následného tlaku na 50t lisech, k získání základního tvaru koberců. Při této činnosti operátoři obsluhují prostřednictvím ovládacího panelu celý proces a zakládají role s materiály.

Dalším krokem při výrobě koberců je vysokofrekvenční svařování (HF welding) , kterým je vysokofrekvenčními vibracemi pod tlakem lisu na koberce navařena patní opěrka nohy. Při této činnosti operátor manipuluje s vyrobeným kobercem a PVC dílem opěrky nohy.

Následujícím procesem je polyuretanové (PU) vypěňování spodní části koberce. Tento proces se děje na automatické karuselové vypěňovací lince Frimo. Činností operátora je po nástřiku separátoru založit vylisovaný koberec do formy, do které je po uzavření robotem ABB stříkána PU směs, která ve stanoveném čase na otáčivé platformě vypění do požadovaného tvaru. Poté ope

odpovědět
Operátor výroby
Kontaktní osoba: Lenka Trepešová
Telefon: 475208590
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj