• P
  • Cukrář/ka

Cukrář/ka

Zaměstnavatel: Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Karlova Studánka 6

místo výkonu práce : Karlova Studánka 6
Požadujeme:
o výuční list nebo praxi v oboru
o spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
o potravinářský průkaz
Náplň práce:
o příprava a pečení zákusků, zmrzliny
o tvorba objednávek
o v případě zájmu tvorba nových zákusků
Nabízíme:
o práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní
o široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, (dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 kč měsíčně, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci a tělovýchovu, firemní společenské a kulturní akce, motivační odměny)
o stabilní zaměstnání a profesionální zázemí va minutkové kuchyně, rautů,

Zaměstnanecké výhody : podíl 2% z tržeb po zkušební době

Hlásit se na e - mail : jirkal@horskelazne.cz nebo na tel. č. 554 798 260 /7.00 - 15.30 hodin/.
Z : 3.6.2021

Cukrář/ka
Kontaktní osoba: Tomáš Jirkal
Telefon: 554798260. 778751767
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj