• P
  • ZÁMEČNÍK - ZÁMEČNÍCI

ZÁMEČNÍK - ZÁMEČNÍCI

Zaměstnavatel: BORCAD Medical a.s.
Fryčovice 673

A11 z:4/6/2021
Náplň práce:
- Zámečnické práce
- Práce s vrtačkou a bruskou
- Běžné opravy součástí pomocných strojů a zařízení
- Práce s technickými výkresy.
Požadujeme:
- Praxe v oboru
- Znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou
- Základní znalost práce na PC
- Flexibilitu, samostatnost, vysokou spolehlivost, týmovou práci.
Nabízíme:
- Dovolenou navíc, zdravotní volno (sick days)
- Stravenky
- Penzijní připojištění
- Sportovní a společenské akce
- Zvýhodněný mobilní tarif
- Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- Odměna za dárcovství krve
- Zákonné, odborné a jazykové vzdělání.
- Odměna se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta
- K základní hodinové sazbě náleží variabilní odměna ve výši 15%
z hodinové mzdy + další příplatky (směnnost, prostředí, práce přesčas,...).
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba: Ivana Čechálová
Telefon: 734 873 757
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj