• P 
  • P 
  • Montážník zimních zahrad 

Montážník zimních zahrad

Zaměstnavatel: Karásek s.r.o.
Nemanická 437

Jsme českobudějovická rodinná firma s dlouholetou tradicí a zabýváme se výrobou a montáží zimních zahrad a jejích doplňků. Zakládáme si na přátelském prostředí na dílně i v kanceláři a víme, že spokojený zaměstnanec = spokojený zákazník.
Hledáme montážníka zasklení pergol a teras s nástupním platem až 30 000 Kč
O co se jedná?
Rádi bychom doplnili naší montážní partu o dalšího člena. Tvým úkolem bude příprava a montáž zasklení a hliníkových pergol a jejich doplňků. Pracovat budeš od pondělí do pátku. Máme zákazníky po celé České Republice a proto se občas i může stát, že budeš muset s naší partou někde přespat. Nemusíš mít strach, hotel i stravování bude v takovém případě zajištěno v hezkém penzionu. Budeš součástí mladého týmu, který má mnoho zkušeností a přiučíš se spousta věcem, které se ti mohou hodit i do tvého osobního života.
Koho hledáme?
Hledáme hlavně pohodového člověka, který je zručný a nebojí se nových výzev. Musíš být otevřený novým informacím a postupům, ale zároveň dostatečně samostatný na to, aby sis dokázal v různých situacích poradit. Potřeba je i jistá časová flexibilita. Občas vyrazíš brzo ráno a vrátíš se o to dřív domů. Jindy se zase může stát, že vyrazíš brzo ráno a vrátíš se později, ale o ten čas si zase budeš moc prodloužit víkend, který máš vždycky volný. Hodí se, aby si měl řidičský průkaz alespoň skupiny B, aby si mohl řídit naše mazlíky (dodávky). Pak je tu ta samozřejmost jako je trestní bezúhonnost, spolehlivost, dochvilnost a pro-zákaznické smýšlení, které ovšem k takové práci patří. No a v neposlední řadě by bylo fajn, kdybys měl zkušenost

Požadujeme
Znalost jazyka: Čeština

odpovědět
Montážník zimních zahrad
Kontaktní osoba: Viktor Karásek
Telefon: +420606607575
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj