• P
  • POMOCNÍK OPERÁTORA NABÍJECÍHO VOZU A STŘELMISTRA

POMOCNÍK OPERÁTORA NABÍJECÍHO VOZU A STŘELMISTRA

Zaměstnavatel: SSE Explo Česká republika s.r.o.
Táborská 2280

Pracovní doba PO-PA 07:00 - 15:30 hod.
Popis pozice:
- pomocné práce při provádění trhacích prací velkého a malého rozsahu
- pomocné skladovací práce
- vypracování určených dokumentů
- plnění úkolů při údržbě areálu
Požadavky:
- trestní bezúhonnost, komunikační schopnosti a loajalita., časovou flexibilitu.
- strojnický průkaz výhodou
- VZV - výhodou.
Nabízíme:
jednosměnný provoz, perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se firmě, odborné školení a další možné vzdělávání (VZV, střelmistrovský průkaz, aj.), odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek zaměstnavatele na stravování , příspěvek na důchodové, nebo životní připojištění
První kontakt: Slavíková Kristýna, tel.: 731 095 668 (8 - 16 hod.), e-mail: kristyna.slavikova@sse-cesko.cz, info@sse-cesko.cz

Kontaktní osoba: Kristýna Slavíková
Telefon: 731 095 668
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj