• P
  • Kovodělník/-ice v oddělení Elektromobility

Kovodělník/-ice v oddělení Elektromobility

Zaměstnavatel: Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Bor 54

Místo výkonu práce (adresa): Vysočany 54, 348 02 Bor.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Montáž sestav na montážních přípravcích a jednoúčelových strojích
- 100% kontrola výrobků
- Ukládání hotových výrobků do určených obalů (blistry)
- Nezbytná manipulace s polotovary a hotovými výrobky
- Práce probíhají v příjemném a čistém pracovním prostřed

OČEKÁVÁME:
- Manuální zručnost, dobrý zrak, cit pro materiál
- Zodpovědnost
- Předchozí zkušenosti z automobilého průmyslu vítány

NABÍZÍME:
- Uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více jak 126 let
- Možnost profesního růstu
- Závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Vánoční a věrnostní prémie
- Po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

Kontaktní osoba: Jaroslava Melgerová
Telefon: 374 702 199
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj