• P
  • MISTR (MISTŘI) VÝROBY - SMĚNOVÝ MISTR

MISTR (MISTŘI) VÝROBY - SMĚNOVÝ MISTR

Zaměstnavatel: breAd. & edible labels s.r.o.
Jamnická 66

A16 z:18/5/2021 a:2/6/2021
Náplň práce:
- řízení podřízených pracovníků na směně, jejich zaškolování a motivování, zajištění efektivity strojů a zodpovědnost za dodržování plánu výroby, odpovědnost za kvalitu produkovaných výrobků
- kontrolu pracovních výkonů a dodržování BOZP
- řešení aktuálních poruch strojů ve výrobě a provádění plánované údržby strojů
- vedení skladové evidence a provádění inventur
- spolupráce při vývoji nových produktů, zlepšování procesů výroby a zavádění nových technologií.
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- zkušenosti z potravinářského nebo polygrafického oboru (není nutností, ale výhodou)
- 3 roky zkušenosti z obdobné pozice, kde jste vedl/a tým lidí (i menší počet)
- uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, apod.) podmínkou, ostatní informační systémy výhodou
- praxi s údržbou a drobnými opravami strojního zařízení.
Nabízíme:
- příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 2 dny zdravotní volno (sick days) / rok, bonusový systém v závislosti na plnění cílů společnosti, týmu a individuálním přístupu, pololetní, roční odměny, vzdělávací kurzy, školení.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba: Ilona Plasgurová
Telefon: 776 551 100
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj