• P
  • OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU

OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU

Zaměstnavatel: GASTRO PRODUCTION s.r.o.
Zemědělská 500

Pracovní náplň : manipulace a zakládání výpalků z nerez oceli, jednoduché korekce, programy již vytvořeny-pouze manipulace; kontrola kvality.
Požadujeme: technické myšlení, orientaci ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup k práci.
Výhodou: základy řízení CNC strojů, technické vzdělání, ochota pracovat a učit se nové věci.
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti, možnost dalšího rozvoje, poskytneme plnohodnotné zaškolení/zaučení, příjemné pracovní prostředí.
Nástup: možný IHNED.
Zam. výhody: dovolená 22 dní, bonusy/prémie, stravenky 100,-/ks /závodní stravování, cafeterie, příspěvek na dovolenou až 20.000,-/ rok (po odpracovaném roce)
Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese firmy.

Pozice určená pro region: Jihočeský kraj