• P
  • DĚLNÍK (CE) PŘI VÝROBĚ SPORTOVNÍHO NÁŘADÍ A EXPEDICE

DĚLNÍK (CE) PŘI VÝROBĚ SPORTOVNÍHO NÁŘADÍ A EXPEDICE

Zaměstnavatel: GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.
Frýdlant nad Ostravicí 35

C04 z:21/5/2021
Požadujeme:
- platný řidičský průkaz sk. B
- průkaz obsluhy motorového vozíku
- čtení a použití technických podkladů.
- ruční opracovávání součástí pilováním, broušením, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním
- řezání závitů, zabrušování, slícování, spojování šrouby, nýty,
- ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, zařízení a dalších pomůcek.
- pracování s využitím ručních strojů a nástrojů
Náplň práce:
- montáže a kompletace jednoduchých konstrukcí dle PD, balení, kompletace zakázek, příprava na expedici zboží.
Nabízíme:
- stravenky.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba: Michal Čupa
Telefon: 603 354 729 (7:00-15:00 hod.)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj