• P
  • DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ PEČIVA

DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ PEČIVA

Zaměstnavatel: Hradecká pekárna, s.r.o.
Bieblova 849

CZ-ISCO: 93292 Pomocní dělníci ve výrobě
- Místo výkonu práce: Bieblova č.p. 849/10
Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu určitou (20.5.2021 - 30.6.2023) s možností prodloužení
- Pracovní náplň: výroba pečiva, balení pečiva, pomocné práce
- Požadujeme: dobrý zdravotní stav bez alergií, astmatu a kožních onemocnění, základní vzdělání nebo vyučení v oboru; svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
- Nabízíme: možnost parkování zdarma, zázemí stabilní společnosti, zaškolení na pracovišti, odpovídající finanční ohodnocení, prémie a příplatky, motivační příplatek, stravenkový paušál, možnost závodního stravování, příspěvek na firemní výrobky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba: Stejskalová Petra, tel.: 730 540 455, e-mail: stejskalova@hradeckapekarna.cz

Kontaktní osoba: Petra Stejskalová
Telefon: 730 540 455
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj