• P
  • Vedoucí linky/odborný dělník

Vedoucí linky/odborný dělník

Zaměstnavatel: Salzburg Schokolade CZ s.r.o.
Plzeňská 808

Místo výkonu práce: Plzeňská 808, 348 15 Planá
Požadavky:
- manuální zručnost
- odpovědnost
- pečlivost
- dobré organizační a vůdčí schopnosti
- komunikativnost a spolehlivost
Náplň práce:
- staráte se o hladký chod výroby na výrobní lince, řídíte výrobu na dané lince
- školíte zaměstnance - dělníky ve výrobě
- dodržujete předpisy systému kvality
- dodržujete BOZP a PO
- evidujete výkon linky
- vyplňujete výrobní podklady
- tisknete etikety
Zaměstnanecké výhody:
Kompenzace na dopravu - Flexi Pass, stravenky 100 Kč/150Kč,třináctý plat, osobní ohodnocení. Volno na osobní záležitosti. Dvosměnný provoz. Věrnostní bonus. Flexi Pass na prevenci 2x 1 500 Kč. Sleva na firemní produkty, další zaměstnanecké výhody. Zázemí stabilní společnosti. Práce v čistém potravinářském provozu.

Kontaktní osoba: Lucie Hrdličková
Telefon: 374 630 371
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj