• P
  • DĚLNÍK/NICE DO VÝROBY (POUZE PRO OZP)

DĚLNÍK/NICE DO VÝROBY (POUZE PRO OZP)

Zaměstnavatel: HANDI HELP s.r.o.
T. G. Masaryka 313

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: T. G. Masaryka č.p. 313, Ostrovské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- min. střední odborné učiliště (SOU)
- práce je vhodnější pro ženy
- manuální zručnost
- časovou flexibilitu
- čistý trestní rejstřík
NUTNÉ: osoba se zdravotním postižením (OZP) nebo zdravotně znevýhodněná (OZZ)
NABÍZÍME:
- hlavní pracovní poměr
- jednosměnný provoz
- platové ohodnocení závislé na plnění svých povinností
- příspěvek na obědy
- příspěvek na životní či penzijní pojištění
- možnost zkráceného úvazku
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- jednoduchá manuální výroba
- výroba výrobků z netkaných textilií a fólií
- vizuální kontrola výrobků a jejich uskladnění
- veškeré činnosti vykonává v souladu s bezpečností s BOZP a PO
ODMĚŇOVÁNÍ:
- fixní část + pohyblivá část závislá na plnění plánu
- mimořádné odměny za dlouhodobě dobré výsledky
KONTAKT:
V případě zájmu volejte prosím na telefonní číslo 465 565 061.
Životopisy zasílejte na email prace@handihelp.cz.

Kontaktní osoba: Martina Pluhařová
Telefon: 465 565 061
Pozice určená pro region: Pardubický kraj