• P
  • Skladník/ce - vedoucí distribučního centra

Skladník/ce - vedoucí distribučního centra

Zaměstnavatel: ALNIA,a.s.
Tyršova 1559

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
příjem, skladování a výdej zboží; kvantitativní a kvalitativní přejímka; ukládání a označování materiálu; kontrola úplnosti, neporušenosti obalů; reklamace vad obalů; celková evidence

Požadavky:
řidičské oprávnění skupiny B; spolehlivost, pracovitost; organizační schopnosti, samostatnost

Nabízíme:
stravenkový paušál; docházkový bonus; zaměstnanecké slevy; příspěvek na dovolenou; penzijní připojištění; věrnostní bonusy

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: neuzilova.sarka@drevotrust.cz;
- telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 606 773 642 - pan Pavel Kubeša

Kontaktní osoba: Pavel Kubeša
Telefon: 606773642
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj