• P 
  • P 
  • Montážní dělník 

Montážní dělník

Zaměstnavatel: DAKO-CZ, a.s.
Josefa Daňka 1956

Místo výkonu práce: Josefa Daňka č.p. 1956, 538 43 Třemošnice
Jsme společnost DAKO-CZ, člen průmyslové skupiny CZECHOSLOVAK GROUP a.s., sídlíme v Třemošnici ve Východních Čechách a jsme přední výrobce brzdových systémů pro kolejová vozidla s téměř 200letou historií. Stavíme na tradici a zaručené kvalitě výrobků. 60% produkce je exportováno do celého světa!
Dělník montáže - příspěvek na dopravu!
Co Vás čeká? Pásovou výrobu u nás NEČEKEJTE! Naši montáž tvoří úseky hydrauliky, pneumatiky a zkušebních stavů a panelů. Rádi Vám najdeme vhodné uplatnění dle Vašich zkušeností a preferencí.
Jaké jsou naše požadavky? Znalost výkresové dokumentace; základní znalost práce na PC; manuální zručnost; ochotu pracovat na 3 směny (víkendy jsou volné); spolehlivost, pečlivost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na dojíždění (1 kč/km); 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost pronájmu bytu; perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu; práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí; odpovídající finanční ohodnocení; ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle.

odpovědět
Montážní dělník
Kontaktní osoba: Zbyněk Štrobach
Telefon: 731 632 953
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj