• P 
  • P 
  • Seřizovač CNC strojů 

Seřizovač CNC strojů

Zaměstnavatel: DAKO-CZ, a.s.
Josefa Daňka 1956

Místo výkonu práce: Josefa Daňka č.p. 1956, 538 43 Třemošnice
Jsme společnost DAKO-CZ, a.s., součást silné a neustále rostoucí skupiny CZECHOSLOVAK GROUP, přední výrobce pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla s 200letou tradicí. Dodáváme brzdové systémy a komponenty po celém světě pro nákladní a osobní vozy, příměstské jednotky, lokomotivy, vozy metra i tramvaje. Disponujeme vlastním vývojem, moderní zkušební laboratoří a konstrukčním pracovištěm.
Připojte se k nám na pozici: Seřizovač CNC strojů - příspěvek na dopravu!
Co Vás čeká? Pásovou výrobu u nás NEČEKEJTE! Náš strojový park je velmi rozmanitý. Pracujeme s CNC bruskami a CNC frézami. Můžete se u nás setkat s následujícími systémy - Heidenhain, Fanuc, Siemens, Okuma. Nejnovější posila v naší "CNC flotile" jsou stroje DMG MORI.
Jaké jsou naše požadavky? Vyučení ve strojírenském oboru výhodou; praxe v oboru vítána; znalost čtení z výkresové dokumentace; práce s PC - základní znalost, ochotu pracovat na 3 směny (víkendy jsou volné), přesnost a preciznost; spolehlivost a manuální zručnost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na dojíždění (1 kč/km); 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost pronájmu bytu; perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu; práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí; odpovídající finanční ohodnocení; ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle.

odpovědět
Seřizovač CNC strojů
Kontaktní osoba: Zbyněk Štrobach
Telefon: 731 632 953
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj