• P
  • Provozní technolog/ chemik

Provozní technolog/ chemik

Zaměstnavatel: GELOM s.r.o.
Černoleská 2326

Pracovitě Benešov, Černoleská 2326
Náplň práce: odpovědnost za dodržování systémů výrobního procesu provozu, implementace a naplňování systému řízení jakosti, odpovědnost za správnost a úplnost technické a technologické dokumentace, optimalizace výrobních procesů z technologického hlediska, dohled a kontrola technologie linky, údržba linky dle potřeby, podílení se na řešení reklamací.
Požadavky: ÚSO s maturitou, praxe a znalost s galvanickým pokovením materiálu výhodou, aktivní přístup, ochota učit se novým technologiím, zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě.
Nabízíme: smysluplnou a různorodou práci ve stabilní společnosti, ve které uplatníte a rozvinete své schopnosti a odborné znalosti, velmi dobré finanční ohodnocení, přátelský kolektiv, bohatý program zaměstnaneckých benefitů, termín nástupu možno domluvit dle dohody.
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.
První kontakt e-mailem, telefonicky

Kontaktní osoba: Jitka Marková
Telefon: 778 746 757
Pozice určená pro region: Středočeský kraj