• P
  • Mistr výroby

Mistr výroby

Zaměstnavatel: ATEK s.r.o.
Svitavská 1599

NÁPLŇ PRÁCE: řízení a organizace výroby na svěřeném úseku, zajištění splnění plánovaných úkolů ve všech sledovaných ukazatelích, vedení záznamů o plnění plánů, v případě neplnění předkládání návrhů na zlepšení,zajištění dodržování zásad bezpečnosti práce, protipožární ochrany, pořádku, ve spolupráci s odd. kvality zajišťovat pravidelné školení zaměstnanců, provádění hodnocení zaměstnanců atd.
POŽADAVKY:: ochota pracovat v nepřetržitém provozu,praxe na obdobné vedoucí pozici, znalost práce na PC (Word, Excel), organizační dovednosti, samostatnost, komunikativnost, schopnost práce v týmu.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, Cafetérie, dotované stravování, možnost profesního růstu, odměny při pracovním jubileu atd
KONTAKT: telefonicky (pondělí - pátek 6:00-16:00)

Kontaktní osoba: Jitka Kocianová
Telefon: 702 186 405
Pozice určená pro region: Pardubický kraj