• P
  • MECHANIK-SEŘIZOVAČ

MECHANIK-SEŘIZOVAČ

Zaměstnavatel: Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.
U Vodárny 25

Náplň práce: zajištění provozu automatických a poloautomatických strojních zařízení po technické stránce, kontrola a údržba technického stavu strojních zařízení, zajištění výrobního standardu dle ISO 9001 a IATF 16949 (vyučení v oboru výhodou)
Požadujeme: technické myšlení a znalost výkresové dokumentace, spolehlivost a zájem o práci, samostatnost a aktivní přístup k plnění zadaných úkolů, shopnost učit se novým znalostem, ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, prémie za dosaženou odbornost, stravenky v hodnotě 120 Kč, 13. plat, odměna za práci bez absence v hodnotě 1 000 Kč je vyplácena každý měsíc, penzijní připojištění, bonus za pracovní výročí.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Kontaktní osoba: Michaela Šváchová
Telefon: 386 795 143, 603 889 570
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj