• P
  • Vedoucí stolárny - manažer / manažerka stolárny

Vedoucí stolárny - manažer / manažerka stolárny

Zaměstnavatel: ZK Design a.s.
Osvoboditelů 355

Místo výkonu práce: Osvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom
1. kontakt telefonicky, osobně po telefonické domluvě.

Práce v progresivní firmě, možnost seberealizace, možnost vzdělávání, pružná pracovní doba.

Náplň práce:
- administrativní práce
- koordinace a kontrola výroby
- vedení, řízení zaměstnanců
- spolupráce s vedením firmy, s dalšími vedoucími pracovníky, účetním a personálním oddělením

Požadujeme:
- ŘP sk. B
- minimálně středoškolské vzdělání technického směru
- praxi minimálně 5 let v řízení výrobního kolektivu (min. 5 zaměstnanců)

Nabízíme:
- Dobré finanční ohodnocení
- Podíl na hospodářském výsledku
- Bonusy, prémie
- Benefitní motivační program

Nástup možný po dohodě nebo ihned. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní pozice vhodná i pro ženy.

Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, stravenky, benefity, příspěvek na penzijní připojištění, příjemné pracovní prostředí

Kontaktní osoba: Markéta Trojková
Telefon: 553 770 252, 777 725 700 (klapka 31)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj