• P 
  • P 
  • Dělník/dělnice výrobní linky 

Dělník/dělnice výrobní linky

Zaměstnavatel: ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.
Budovatelů 482

Místo výkonu práce: Budovatelů č.p. 482, 538 43 Třemošnice
Pracovní náplň: Navěšování a svěšování dílů, vizuální kontrola a balení dílů.
Požadovaný profil: Ukončené základní vzdělání, manuální zručnost, fyzická zdatnost, práce s PC výhodou, spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem.
Nabízíme: Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti - již 25 let na trhu, Náborový příspěvek 10 000 Kč, Odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího mzdového růstu, 5 týdnů dovolené, Věrnostní dovolená a věrnostní příspěvek za odpracované roky, Motivační program, Docházkový bonus, Odměny za zlepšovací návrhy, Příspěvek za doporučení nového zaměstnance.
Zaměstnanecké výhody: Dotace zaměstnavatele na stravování ve firmě, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, sportovní a wellness aktivity pro zaměstnance, odměny při životních jubileích, vánoční dárek, vitamin C.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Pondělí - pátek od 8 do 15 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Personální odd. společnosti, Budovatelů 482, Třemošnice. Středa 13 - 15 hod. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

odpovědět
Dělník/dělnice výrobní linky
Kontaktní osoba: Hana Dvořáková
Telefon: 466 254 650/651, 734 674 725
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj