• P
  • Obsluha CNC - ohýbacího centra

Obsluha CNC - ohýbacího centra

Zaměstnavatel: POLAK CZ s.r.o.
Opatov 348

NÁPLŇ PRÁCE: vytváření nových programů podle techn. výkresů, obsluha + údržba CNC - ohýbacího centra
POŽADAVKY: vzdělání v technickém či strojírenském oboru nebo praxe na ohraňovacím lisu, schopnost orientovat se v technické dokumentaci a technicky myslet, znalost práce s PC, samostatnost, přesnost, zodpovědnost
NABÍZÍME: práce v prostředí s moderními technologiemi, měsíční a roční odměny, , odměny za zlepšovací návrhy a za zaučení nováčků, podnikové stravování, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, zábavné a sportovní akce
KONTAKT: telefonicky (tel.: 734 622 613, 737 287 808, 608 507 861, 9-17h), e-mailem (eva.polakova@polakcz.cz, info@polakcz.cz, jiri.sembera@polakcz.cz)

Kontaktní osoba: Eva Poláková
Telefon: 734622613, 737287808
Pozice určená pro region: Pardubický kraj