• P 
  • P 
  • NÁSTROJAŘI 

NÁSTROJAŘI

Zaměstnavatel: TENA EDM s.r.o.
Českobratrská 4279

Životopisy zasílat na e-mail: kariera@tenaedm.cz. Pracovní doba: Po-Pá -6:00-14:00 hod. Pracoviště: Českobratrská 4279, Prostějov.
Požadujeme: SOU -vyučen v oboru nebo praxe, znalost AJ/NJ výhodou, znalost vybraných postupů systému managementu kvality v rozsahu vykonávané práce, znalost ovládání měřidel, znalost výrobních a organizačních směrnic, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, schopnost samostatné práce, ochota učit se novým věcem, ochota cestovat k zákazníkům, vědomitost, odpovědnost, flexibilita, technické myšlení, smysl pro pořádek, manuální zručnost, ovládání technických zařízení, loajálnost vůči firmě.
Náplň práce: bezchybné provádění stanovených operací na výrobku dle výkresové dokumentace a účinné uplatňování samokontroly, zodpovědnost za kompletace, výrobu, odlazení a opravy dílčích celků nebo celkových nástrojů, podílení se na celkové výrobě, zodpovědnost za finalizaci výrobků před předáním zákazníkovi.
Nabízíme: pravidelnou mzdu, odměny, možnost kariérního růstu v mladé perspektivní společnosti, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na dopravu.

odpovědět
NÁSTROJAŘI
Kontaktní osoba: Kariera@tenaedm.cz
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj