• P
  • *Skladník/ce

*Skladník/ce

Zaměstnavatel: LN FOOD DISTRIBUTION s.r.o.
Lobodice 7

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
příjem a výdej materiálu do výroby, zodpovědnost za skladové hospodářství, správa skladových dokladů, expedice zboží, příjem materiálu, obsluha VZV.

Požadavky:
zkušenost a praxe na podobné pozici, průkaz VZV - aktivní řidič, trestní rejstřík bez záznamu, znalost skladového softwaru (SAP, Helios) výhodou.

Nabízíme:
13. plat; až 5 dní dovolené navíc; příspěvky na sport a vzdělávání

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Kateřiny Friedlové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: katerina.friedlova@lnfood.eu;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 15,00hod.) na čísle 724 488 922;
- osobně (v pracovní dny 08,00 - 15,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: LN FOOD DISTRIBUTION s.r.o., Cvrčov č.p. 7, Lobodice, 751 01 Tovačov

Požadujeme
Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení

Kontaktní osoba: Kateřina Friedlová
Telefon: 724488922
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj